Daha ayrıntılı bilgi için istasyon@tedu.edu.tr

Ekiptekiler

Sinem Gökçe

Projeler Koordinatörü

Sinem Gökçe Eylül 2018’den beri İstasyon ekibinde yer alıyor. Örgütsel davranış, yönetim, liderlik ve inovasyon konularında akademik yayınlar yaptı. Doktora uzmanlık alanı olan proje yönetiminin yanısıra devlet destekleri, yatırım fizibiliteleri, sektörel değerlendirmeler, pazar analizi, kamuda inovasyon ve girişimcilik alanlarında çalıştı. Bilkent Üniversitesi , Roketsan, ABİGEM, Fırat Kalkınma Ajansı, İnönü Üniversitesi gibi kurumlarda görev aldı. Bir dönem kendi eğitim ve danışmanlık firmasını kurdu. Toplum Gönüllüleri ve SendeGel gibi sivil toplum kuruluşları için gönüllülük yaptı. Lisans derecesini Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği’nden, yüksek lisans derecesini, ODTÜ Mühendislik Yönetimi’nden, doktorasını ise İnönü Üniversitesi’nden Yönetim ve Organizasyon alanında aldı.

Yaprak Doğuer

Asistan

Yaprak Doğuer Ekim 2020’den bu yana İstasyonTEDÜ ekibinde yer alıyor. TED Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünde öğrenci. 2019 yıllarında ihtiyacı olan okullara kitap ve kütüphane desteği yaparak geleceğimiz olan çocuklara okumayı sevdirmeyi hedefleyen Askıda Kütüphane projesinde gönüllü olarak yer aldı. Küresel ısınma ve çevre kirliliği hakkında çocuklarda farkındalık yaratmak için düzenlenen Biz Yeryüzü etkinliğinde gönüllü oldu. TEMA ve TEGV gibi çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gönüllülük yapıyor. Çocuk psikolojisi, cinsiyet eşitliği ve insan hakları konularıyla ilgileniyor.

Batuhan Arı

Asistan

Batuhan Arı İstasyonTEDÜ ekibine Eylül 2019’da katıldı. TED Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisi. Daha öncede AlecTED, Bilim ve Teknoloji, Kaizen gibi topluluklarda aktif rol aldı, şu anda Kaizen Topluluğu’nun Başkanı. Sosyal girişimcilik konusuna ilgisi 2019 yazında Abdullah Gül Üniversitesi Gençlik Fabrikası’nda çalışırken arttı ve İstasyon ekibine daha fazlasını öğrenmek ve ekibe katkıda bulunmak amacıyla dahil oldu. 2020’de Sivil Yaşam Derneği’nin Şehirden Çıktım Köye adlı projesinin Ulusal Koordinatörü olarak çalıştı.